У другу річницю російського повномасштабного вторгнення в Україну, 24 лютого, у прокатедральному соборі Святої Софії молилися за Україну. Зібрані віряни та душпастирі єдналися у солідарності з українським народом, підносячи молитви за усіх, хто несе хрест несправедливої війни. У молитві за Україну взяли участь головна Настоятелька Згромадження Сестер Служебниць, сестра Софія Лебедович, співсестри з Головного Дому, сестри Василіянки з дому Святої Софії та парафіяни собору.
По завершенні Божественної Літургії присутні молилися панахиду за усіх, хто віддав свої життя за Незалежність у російсько-український війні. З ініціативи Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава греко-католики по всій Україні та світу присвячують сьогоднішній день посту, молитві та милостині, щоби об’єднатися у духовній боротьбі. Окрім того, цей день присвячений молитовному вшануванню усіх загиблих військових та мешканців міст та сіл у війні, яку переживаємо вже 730 днів.




