У неділю, 10 березня, у день відходу до вічності генія української літератури Тараса Григоровича Шевченка, вірні собору Святої Софії у Римі вшанували пам’ять батька українства. Учасники молодіжної організації «Пласт» підготували виступ-реквієм у 163-ту річницю смерті поета, декламуючи його найвідомішу поезію, що до сьогодні не втрачає своєї актуальності. Опісля усі присутні вийшли на подвір’я храму, щоби помолитися панахиду біля пам’ятника Тарасу Григоровичу, встановленому у 1973 році. Поминальною молитвою душпастирі разом з вірними піднесли свої моління за спочилу душу великого поета. Також, на знак пошани до монументу Шевченку поставили запалені свічки.
Віцеректор собору, о. Дмитро Кудін, закликав мирян плекати пам’ять про визначну постать в історії розвитку нашої нації та культури – Великого Кобзаря Шевченка, та передавати його творчість у спадок майбутнім поколінням.




