
З нагоди свята, яке традиційно святкують у другу неділю травня, на парафії прокатедрального собору Святої Софії у Римі учні української католицької школи привітали усіх матерів.
Вихованці школи, що є учасниками хору «Лібертон», підготували святкові вірші та пісні, якими висловили свою вдячність за материнську любов та турботу.
Материнство – це подвиг, який вимагає терпеливості, віддачі, любові, ніжності та мудрості, прикладом для наслідування у чому для християн є Пресвята Богородиця.
«Ваша турбота і щоденне невтомне служіння заслуговують на найкращі слова вдячності та поваги. Нехай кожен момент вашого життя буде наповнений радістю та миром. Ви — справжні героїні, що даруєте нам світло своєю любов'ю», – такими словами вітали матусь.
Як відомо, місяць травень у нашій Церкві в особливий спосіб присвячений Матері Божій. Для нас Богородиця є знаком Божої Любові та прикладом материнської любові. Тож, звертаймося до нашої Небесної Мами з проханням заопікуватися усіма нашими матерями та просімо, щоб Богородиця стала особистою допомогою, учителькою, заступницею, провідницею для кожної жінки.
Свята Тереза з Лізьє писала, що найпрекрасніший витвір Божого серця — це серце матері. Шануймо, плекаймо та молімось за наших дорогих матерів!



















